STIKLO KERAMIKA

Itin plono stiklo keramikos infraraudonųjų spindulių šildytuvų serija- tai elegantiškas, minimalistinis ir tuo pačiu naujoviškas šildymo sprendimas. Šildytuvai labai greitai pasiekia nustatytą temperatūrą ir suteikia raminančią, malonią ir natūralią šilumą. Šildytuvų paviršius ir dizainas puikiai tinka šiuolaikinio interjero sprendimams. Stiklo keramikos šildytuvai  puikiai tinka vonios ar kitų drėgnų patalpų šildymui. Juos lengvai ir greitai galima sumontuoti, nereikia specialių įgūdžių ar įrankių. Tinkamai parinkta radiatoriaus galia tolygiai paskirstys šilumą kambaryje ir tuo pačiu bus labai ekonomiška.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas pagamintas iš 6 mm grūdinto stiklo, o visos plokštės storis yra tik 8 mm. Jo galinė dalis yra apsaugota izoliacine medžiaga, pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Nepaisant 8 mm storio, šildytuvas yra labai patvarus. Dėka tvirtos ir ilgaamžės konstrukcijos šiais šildytuvais naudositės daugelį metų be rūpesčių. Be to, tokio tipo šildytuvai nerenka dulkių ir nedžiovina oro – tinka ir alergiškiems žmonėms.

Šildytuvas gali būti naudojamas kaip veidrodis ar paveikslas – jis puikiai tinka šiuolaikiniam ir tradiciniam interjerui. Tinka kaip pagrindinis šildymo šaltinis arba kaip papildomas šildytuvas.