INFRARED ŠILDYTUVAI

Infraraudonųjų spindulių šildymo technologija – KAS TAI?

Infraraudonųjų spindulių šildymo technologija žinoma jau daugelį metų.

Infraraudonųjų spindulių šildymo užduotis- elektros energiją paversti į  šilumos energiją, kuri bangų pavidalu šildo aplinką. Iki šiol jis buvo daugiausiai naudojamas žemės ūkyje ir medicinoje. Infraraudonųjų spindulių šildymas naudojamas, pavyzdžiui, neišnešiotų kūdikių inkubatoriuose, dėl medicinoje keliamų aukštų standartų.

Infraraudonieji spinduliai yra natūralus šilumos šaltinis. Pavyzdžiui, saulė, kurios spinduliavimas yra pats natūraliausias šilumos šaltinis- tai infraraudonasis šildymas. Žmogus taip pat spinduliuoja infraraudonųjų spindulių šviesą. Infraraudonąją spinduliuotę taip pat skleidžia ugnis. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai išspinduliuoja praktiškai tą pačią spinduliuotę kaip saulė ar liepsna. Sukurtos bangos sušyla ir kaupiasi daiktuose, sienose, o tada absorbuota šiluma perduodama aplinkai. Šis veikimo principas leidžia infraraudonųjų spindulių šildytuvams tolygiai paskirstyti temperatūrą visame kambaryje.

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Nesate tikri ar šis šildymo sprendimas tinkamas Jums? Suteikiame galimybę iki dviejų savaičių NEMOKAMAI išbandyti infraraudonųjų spindulių šildytuvą.


KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU MŪSŲ MODELIAIS