DAUGIASLUOKSNĖS PLOKŠTĖS

PIR / PUR putų poliuretano daugiasluoksnės plokštės yra plačiai naudojamos statyboje kaip stogų ir sienų dangos. Daugiasluoksnė plokštė – tai gamykloje paruoštas statybinis pastato elementas, kurį sudaro du metalo lakštai, tarp kurių yra talpinamas izoliacinis užpildas.

Šiuo metu plokštė su poliuretano užpildu yra geriausias rinkoje esantis sprendimas, garantuojantis labai aukštus šiluminius parametrus. PIR / PUR putplasčio naudojimas užpilde, preciziški plokščių sujungimai užtikrina šilumos išlaikymą pastate ir sumažina šilumos tiltelių susidarymą, taip iki minimumo mažinant šilumos nuostolius.

„PIR / PUR“ daugiasluoksnė plokštė žymiai sumažina šilumos nuostolius, kas turi tiesioginį teigiamą poveikį aplinkai. Sumažinus energiją, reikalingą apšildyti pastatus, pagamintų iš daugiasluoksnių plokščių, sumažėja šiltnamio efektas ir oro užterštumas. Šilumos perdavimo koeficientas yra iki dviejų kartų mažesnis nei tradicinių izoliacinių medžiagų, tokių kaip polistirolas ar mineralinė vata.

Gaukite asmeninį pasiūlymą


DAUGIASLUOKSNIŲ  PLOKŠČIŲ SANDARA

Daugiasluoksnės plokštės yra surenkamieji elementai, susidedantys iš dviejų plieninių lakštų apvalkalų (išorinių ir vidinių) ir tarp jų esančios izoliacinio užpildo. Skydo užpildas, pagaminta iš PIR putplasčio, garantuoja šilumos ir garso izoliaciją ir papildomai užtikrina aukštą apsaugą nuo ugnies. Plieniniai lakštai yra apsaugoti nuo korozijos ir kartu su užpildu suteikia plokštėms didelį mechaninį stiprumą. Šios struktūros dėka PIR / PUR plokštė garantuoja beveik nepakitusius šilumos izoliacijos parametrus.

PROFILIAVIMAS