BLOKELIAI IŠ KERAMZITBETONIO, UŽPILDYTI PUTŲ POLIURETANU

Šilumos perdavimo koeficientas U = 0,11 W / (m * K)

Atsparumas gniuždymo įtempiui  – 45 tonos 1,5 MPa (blokelis naudojamas vieno sluoksnio sienoms, todėl jo skerspjūvio plotas yra 0,3 m2, vertikalus suspaudimo įtempis yra 150 tonų / m2).

Blokelio svoris apie 25 kg

Blokeliai vertikaliai sujungiami įlaidos ir išdrožos jungtimi (keramzito ir PUR putplasčio derinys). Horizontaliai blokai sujungiami šilumos izoliacijos skiedinio  JP COVER pagalba.

Mūrijant sienas blokeliu, naudojamas specialus šilumą izoliuojantis skiedinys (pridedant keramzitą arba perlitą), kuris pagerina išorinių sienų šiluminę izoliaciją dėl to, kad storų siūlių šilumos perdavimo koeficientas yra panašus į atskirų elementų.

Blokeliai yra laidūs garams.

Jie turi puikias garso izoliacijos savybes.

Sistema apima papildomus elementus: pusblokius, sąramas, kampinius blokus ir kt.

Sienoms, pagamintoms pagal šią technologiją, nereikia papildomo apšiltinimo, reikia tik dvipusio tinkavimo (pageidautina su garams laidžiu tinku).

Keramzito blokeliams ir tuščiavidurėms plytoms būdingas pakankamai geras atsparumas ir šilumos bei garso izoliacija, kad jas būtų galima naudoti visų tipų sienoms, įskaitant ir vieno sluoksnio.

Keramzito blokeliai- tai greita ir patogi statybų technologija. Dėka profiliuotų šoninių sienų su įlaida ir išdroža, paprastai nereikia užpildyti vertikalių siūlių, todėl naudojama mažiau skiedinio.

Gaukite asmeninį pasiūlymą


MATMENYS

PURBLOK® S bloko standartinis dydis 600x500x240

PURBLOK® P blokas, pusės dydžio 300x500x240

PURBLOK® NZ blokas, išorinis kampas 600x500x240

PURBLOK® NW blokas, vidinis kampas 600x500x240

PURBLOK® W didelė sąrama 600x500x240

„PURBLOK® WP“ pusė sąramos, 300x500x240