APIE MUS

Kodėl pavadinimas RISECON ? Pavadinimas kilo nuo angliškų žodžių „RISE” (kilti) ir „CONSTRUCTIONS” (konstrukcijos). Tai apima ne tik statybos sritį, bet turi platesnę reikšmę.

Gyvename visuomenėje, kuri skuba ir dažnai neturi laiko pasirūpinti savo aplinka. Todėl ir įkūrėme MB “RISECON”, kad aukodami savo laiką, sutaupytume Jūsų. Mintis įkurti įmonę kilo tada, kai įvairūs žmonės ar įmonės kreipdavosi su prašymais padėti surasti  medžiagas namo statybai ar interjerui. Tada supratome, kad dažnas iš Mūsų tiesiog neturime laiko ieškoti kokybiškų prekių ir mielai pavestume tą darbą kažkam kitam. Taigi, Mes galime pasirūpinti Jūsų poreikiais bei norais ir surasti Jums geriausią variantą.

Aišku, suprantame, kad visose srityse negalėsime padėti, todėl sutelkėm dėmesį į tas sritis, apie kurias nusimanome geriausiai mes arba mūsų partneriai.

Šiuo metu bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis Lenkijoje  ir Lietuvoje, tokiomis kaip ROZBUD , Stimtalux , SiG –  Lenkijoje ar  UAB Gostcon , UAB Oskarostatyba  – Lietuvoje.

Kad galėtume pasiūlyti kuo daugiau paslaugų ir prekių, aktyviai plečiame savo partnerių ratą.

Labai tikimės, kad apsilankę mūsų puslapyje rasite tai, ko Jums reikia. Jeigu vis dėlto nerastumėte – parašykite Mums savo pageidavimus!  Mes esame tam, kad padėtume Jums!

MŪSŲ PARTNERIAI